Prekių paieška - Nuo

TianDe Hydrogel žolelių pleistras moterims - padės pagerinti  bendrą būklę ir sugrąžins jus į gyvenimą!

€11.09

Pirmenybę teikiate natūraliai kosmetikai? Jums patiks „TianDe Aloe Vera Gelis“ - jis yra 99% natūralus! Be to, 98,5% jų yra vertingos alavijo sultys, 0,42% - alyvuogių aliejus.

€2.70

Intymi „Volupta +“ gelis padės atverti visus seksualinio malonumo aspektus ir patikti toms moterims, kurioms to anksčiau nebuvo galima pasiekti.

€11.10

Wutong“ rekomenduojama vartoti norint pašalinti įvairios kilmės skausmus, galvos ( atkirpus pleistrą klijuojame ant smilkinių), raumenų ir sąnarių, su reumatiniais skausmais, taip pat pasitempus.

€5.24

„TianDe “ ekspertai rekomenduoja naudoti „Yankang“ pleistrą kovojant su artritu, raumenų ir kaulų sistemos uždegiminiais ir metaboliniais pažeidimais, bei raumenų ir kaulų sistemos ligomis.

€5.79

Produktas veikia “sausos lašinės” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, turintys teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei.

€4.40

Produktas veikia “sausojo lašintuvo” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, daro teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei

€6.70

Padeda sumažinti įtampą kaklo stuburo ir srityje.Tai palengvina nuovargį, pagreitina prisitaikymą, dažnai keliaujantiems. 

€25.40

Produktas bus naudingas beveik visiems, kurie patiria įtampą stuburo, juosmens ir dubens  srityje ilgai sėdėdami ar stovėdami

€76.60

Sumažina niežėjimą nuo vabzdžių įkandimo! Ramina sudirgusią odą! Spartesnis gyjimas pažeistose vietose!Nesunku! TianDe „Talismanas“ yra universali priemonė, reikalinga skubios pagalbos tarnybai, atliekant įvairius odos atstatymo pažeidimus.

€1.90

TianDe  Fitos purškiklis su propoliu, kovoja su kvapų ir burnos problemų priežastimi - su bakterijomis. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę.

€11.70

Farmakologinių savybių turintis kojų gelis, sudarytas iš 94% natūralių ingridientų! Pagamintas Altajuje.

€12.00
Rašyk
Skambink