Prekių paieška - Paakiam

Iš juoko ir aktyvios emocijų išraiškos atsiranda „varnos kojos“, tiksliau, jos tik atsiranda. Apsaugokite  akių odą naudodamiesi akių geliu iš „TianDe“ jaunimo kolekcijos. 

€15.50

Puikus regėjimas yra pati vertingiausia gamtos dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje yra per daug veiksnių, galinčių neigiamai paveikti akių sveikatą: televizorius, kompiuteris, nuolatinis stresas, įtemptas gyvenimas, prasta ekologija ... Rezultatas - akių nuovargis ir įtampa, regėjimo problemos, ankstyvas akių vokų odos senėjimas.

€254.20

Ar sekate mados tendencijas grožio srityje? Peptide Mix hidrogelio pleistrai - tai ko jums reikia! 

€4.70

TianDe raukšlių kremas-serumas, kovoja su odos senėjimu aplink akis.Tai padidina vokų odos turgorą ir elastingumą, padeda sumažinti raukšles intensyvumą, taip pat puikiai drėkina. 

€41.00

Gilus maitinimas, odos stangrinimas, raukšlelių išlyginimas. Šis švelnios želė tekstūros kremas maloniai rūpinasi jautria oda aplink akis, ją giliai pamaitina, atkuria jos struktūrą ir aktyvina ląstelių procesus. 

€15.95

TianDe BOTOLUXE FILERIS- ALTERNATYVA INJEKCIJOMS…TIK JOKIO SKAUSMO IR SAUGU!

€33.26

Pasižymi ryškiu pakeliančiu, patempiančiu poveikiu, stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą, lygina raukšles ir pašalina paburkimą ir maišelius po akimis.

€2.23

Išsprendžia paakių odos problemą: dingsta patinimai, tamsūs ratilai, paakių odai grąžinamas tonusas ir elastingumas, išsilygina mažos raukšlelės, oda pašviesėja. 

€2.23

Prisotina švelnią vokų ir paakių odą vitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksu. Nuima patinimus ir tamsius ratilus po akimis, išlygina raukšleles, apsaugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, atstato akių kontūrą.

€29.75

Pabandykite TianDe vokų pleistrus su organiniais dumbliais. Jie padės patemti švelnią vokų odą ir padaryti ją elastingesnę. Aktyvių ingredientų dėka pleistrai gali pakeisti jūsų išvaizdą per kelias minutes.

€4.70

Mucinas - ypatinga sraigių gleivių  sudedamoji dalis, kuri skatina audinių regeneraciją! Kiekvienoje pakuotėje 70% sraigių mucino. Be parabenų!

€28.64

TianDe gelis švelniai rūpinasi švelnia oda aplink akis, aktyvina kolageno gamybą, akivaizdžiai stangrina odą, prisotina ją drėgme ir vitaminais, išlygina  mimikos linijas.

€18.00
Rašyk
Skambink