Prekių paieška - Priežiūra

Natūralių ekstraktų kompleksas, esantis šiame kosmetiniame fitogelyje grąžina kojoms lengvumo pojūtį, maitina ir atgaivina odą.

€12.00

„TianDe “ su malonumu pristato jums „Altajaus“ seriją, kurios efektyvūs ingridientai auga vienoje ekologiškiausių vietų pasaulyje.

€12.00

TianDe Kremas suteikia visapusišką pėdų odos priežiūrą. Jis puikiai minkština, drėkina, apsaugo nuo  įtrūkimų pėdose. 

€3.80

Dėl savo turtingos sudėties, TianDe kremas veiksmingai drėkina, maitina ir minkština kojų odą, neleidžia jai įtrūkti, suteikdamas visapusišką priežiūrą nuo pirštų galiukų iki kelių.

€1.65

Užtikrina greitą regeneraciją ir pažeistos odos sugijimą, efektyviai minkština, drėkina ir maitina pėdas bei kojų pirštų odeles, atgaivina odą, dezodoruoja

€6.13

TianDe Nagų dildė „Master Quartz“ yra efektyvi SPA pedikiūro priemonė, turinti dvi skirtingo standumo puses. 

€9.02

Tai yra 100% natūralus produktas, kurį sudaro tik natūralios kilmės komponentai.  Emulsija kojoms „Pasivaikščiojimas mišku“, 100 ml.

€12.80

TianDe "Skystasis pleistras“ kremas tinka tiems, kurie mėgsta aktyvias treniruotes ir tiems, kurie renkasi sofą (arba dėl vienos ar kitos priežasties yra priversti gyventi sėslų gyvenimo būdą). 

€13.10

Įtrūkę kulnai sukelia daug nepatogumų, jau nekalbant apie tai, kad jų negraži išvaizda, bet ir įtrūkusios vietos skauda, kulnai jautrūs. 

€8.90

Taigos žolelių, natūralių aliejų ir cinko oksido ekstraktų kompleksas 

€5.80

TianDe atkuriamasis pėdų kremas, minkština suragėjusius odos sluoksnius ant kulnų ir padų, pašalina įtrūkimus, minkština kojų pirštų odeles, efektyviai drėkina ir maitina odą

€2.60

Drėkina ir švelnina pėdas; pasižymi kvapus šalinančiu poveikiu; šalina odos sudirgimą ir prakaito formavimąsi, puoselėja ir grąžina odą.

€2.60
Rašyk
Skambink