Prekių paieška - Sveikatai

TianDe Hydrogel žolelių pleistras moterims - padės pagerinti  bendrą būklę ir sugrąžins jus į gyvenimą!

€11.09

Padės sumažinti svorį, išvalyti kūną, pagerinti žarnyno veiklą.

€40.00

Unikalus produktas, sukurtas specialiai vyrams, pagrįstas senovinėmis kinų medicinos tradicijomis.

€48.70

Moteriškos energijos, patrauklumo ir sveikatos paslaptis! Be konservantų ir kvapiklių! 

€48.70

Masažo aliejus padės jums mėgautis lengvu  kvėpavimu! Pagamintas pagal Rytų senovės receptus.

€22.20

Pirmenybę teikiate natūraliai kosmetikai? Jums patiks „TianDe Aloe Vera Gelis“ - jis yra 99% natūralus! Be to, 98,5% jų yra vertingos alavijo sultys, 0,42% - alyvuogių aliejus.

€2.70

Intymi „Volupta +“ gelis padės atverti visus seksualinio malonumo aspektus ir patikti toms moterims, kurioms to anksčiau nebuvo galima pasiekti.

€11.10

Wutong“ rekomenduojama vartoti norint pašalinti įvairios kilmės skausmus, galvos ( atkirpus pleistrą klijuojame ant smilkinių), raumenų ir sąnarių, su reumatiniais skausmais, taip pat pasitempus.

€5.24

„TianDe “ ekspertai rekomenduoja naudoti „Yankang“ pleistrą kovojant su artritu, raumenų ir kaulų sistemos uždegiminiais ir metaboliniais pažeidimais, bei raumenų ir kaulų sistemos ligomis.

€5.79

Produktas veikia “sausos lašinės” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, turintys teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei.

€4.40

Produktas veikia “sausojo lašintuvo” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, daro teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei

€6.70

Padeda sumažinti įtampą kaklo stuburo ir srityje.Tai palengvina nuovargį, pagreitina prisitaikymą, dažnai keliaujantiems. 

€25.40
Rašyk
Skambink