Prekių paieška - Vokam

Iš juoko ir aktyvios emocijų išraiškos atsiranda „varnos kojos“, tiksliau, jos tik atsiranda. Apsaugokite  akių odą naudodamiesi akių geliu iš „TianDe“ jaunimo kolekcijos. 

€15.50

Puikus regėjimas yra pati vertingiausia gamtos dovana. Šiuolaikiniame pasaulyje yra per daug veiksnių, galinčių neigiamai paveikti akių sveikatą: televizorius, kompiuteris, nuolatinis stresas, įtemptas gyvenimas, prasta ekologija ... Rezultatas - akių nuovargis ir įtampa, regėjimo problemos, ankstyvas akių vokų odos senėjimas.

€254.20

Ar sekate mados tendencijas grožio srityje? Peptide Mix hidrogelio pleistrai - tai ko jums reikia! 

€4.70

TianDe raukšlių kremas-serumas, kovoja su odos senėjimu aplink akis.Tai padidina vokų odos turgorą ir elastingumą, padeda sumažinti raukšles, puikiai drėkina. 

€41.00

Kremas-gelis paakiams nuo raukšlių


 

€15.95

Tiesioginio poveikio komponentų kompleksas pagerina odos matricą - tonusą, tankį bei elastingumą.

€33.26

Prisotina švelnią vokų ir paakių odą vitaminų, mineralų ir mikroelementų kompleksu. 

€29.75

TianDe gelis švelniai rūpinasi švelnia oda aplink akis, aktyvina kolageno gamybą, akivaizdžiai stangrina odą, prisotina ją drėgme ir vitaminais, išlygina  mimikos linijas.

€18.00

Oda aplink akis yra labai jautri ir reikalauja ypatingos priežiūros. Dėka šio produkto turtingos sudėties, oda prisotinama ir sudrėkinama, taip  mažinamos raukšlių gylis ir mažesnė tikimybė atsirasti naujoms.

€20.20

Turtingas savo sudėtimi, prabangus TianDe  losjonas akių vokam 

€22.20

Šis TianDe   liftingo kremas atkuria elastingumą. Pastebimai patempia odą aplink akis, sugrąžina jaunatvišką ir sveiką išvaizdą.

€17.63
Rašyk
Skambink