COLLAGEN ACTIVE

Šis TianDe   liftingo kremas atkuria elastingumą. Pastebimai patempia odą aplink akis, sugrąžina jaunatvišką ir sveiką išvaizdą.

€17.63

Jis turi priešuždegiminį ir odos drėkinimą, restruktūrizuoja ir stangrina odą, padeda išlyginti mažas raukšles, turi ryškų kėlimo poveikį.

€4.25

Hidrolizuotas kolagenas stangrina ir patempia odos audinius, garantuoja greitą odos liftingą, mažina raukšlių ir raukšlelių gylį, paryškina veido kontūrus.  

€13.06

Intensyvus TianDe liftingo  kremas yra tikras atradimas merginoms, kurios rūpinasi savo oda.

€12.75

TianDe Kaukė užtikrina liftingo efektą! Išlygina mažų raukšlelių tinklą!

€3.88

Stangrinamoji emulsija, atkuria odos ląstelių regeneracinius gebėjimus. Rekomenduojamas pavargusiai odai, turintiems sumažintą turgorą ir tonusą.

€14.04

Švelnus odos valymas ir tonizavimas be spirito. Gaivina ir drėkiną odą, mažina sudirginimą, drėkina ir atkuria lipidų epiderminį sluoksnį, didina elastingumą, lėtina senėjimo procesus. 

€17.63

Švelnus valymas be tempimo pojūčio. Švelniai ir efektyviai valo nešvarumus nuo odos ir makiažą, o tuo pat metu išlaiko natūralų drėgmės lygį. 

€9.52
COLLAGEN ACTIVE

Kolageno hidrolizatų pagrindu sukurta serija „COLLAGEN ACTIVE“ tenkina pagrindinius moterų reikalavimus, naudodama pažangias technologijas, efektyviai išsprendžia su amžiumi susijusių odos pokyčių problemą.

Rašyk
Skambink