DR. TAIGA

Stiprūs, sveiki dantys yra sėkmingo žmogaus ženklas! Jei jūsų dantys toli gražu nėra idealūs, laikas apsilankyti pas odontologą

€9.40

TianDe  Fitos purškiklis su propoliu, kovoja su kvapų ir burnos problemų priežastimi - su bakterijomis. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę.

€11.70

TianDe Balinimo pasta su medžio anglimi, turi  juodą spalvą, o jūsų dantys, reguliariai ją naudojant, įgis natūralų baltumą. 

€9.40

Ar dažnai užkandžiaujate? Po kiekvieno valgymo, tarp dantų lieka mikroskopinis maistas (jų galbūt nematote, bet jų greičiausiai yra), patogeninės bakterijos pradeda daugintis burnos ertmėje. 

€9.40

Mėgaukitės eisenos lengvumu be “veninių mazgų” ir kapiliarų tinklelio!

€12.80

Taigos žolelių, natūralių aliejų ir cinko oksido ekstraktų kompleksas be parabenų ir kvapiklių:

€5.80

Šis kremas bus tikras išgelbėjimas pavargusioms rankoms!

€5.00

„TianDe Shower Fitogel“ yra išsigelbėjimas žmonėms, turintiems jautrią, probleminę odą! 

€8.30
DR. TAIGA

''Daktaras Taiga'' produktų serija nuo TianDe

Iš gamtoje augančių natūraliai ir tiktai rankomis surinktų augalų gaminami produktai pasižymi žymiai stipresnėmis savybėmis nei užaugintų dirbtinai sukurtomis sąlygomis. Augalų šaknų ir vaisių rinkimas rankomis („Wild  Harvesting“ angl. laukinių augalų rinkimas) iš natūralios jų augimvietės išsaugo didžiausias jų gydomąsias savybes. Taikant rankomis rinktų augalų reikalavimus, į kuriuos įeina ir optimalus jų surinkimo laikas, išsaugomas didžiausias jų sukauptų vertingų maitinančių ir biologiškai aktyvių medžiagų kiekis.

Laukiniai augalai, iš kurių kuriami ‘‘Dr.Taiga“ produktai, yra renkami jų natūraliose augimvietėse pačių vietinių gyventojų. Be Taigos, augalai dar renkami ir Hakasijos kalnuose. Šis laukinės Sibiro gamtos regionas ištisus šimtmečius išliko nepakitęs. Kompanija ‘‘TianDe“  sumaniai panaudoja stipriąsias ir apsaugines Sibiro augmenijos savybes, kad perduotų visą jų sukauptą jėgą , padedančią išsaugoti mūsų jaunystę , sveikatą, odos bei plaukų grožį !

Rašyk
Skambink