Nuo skausmo/pagalba

TianDe Hydrogel žolelių pleistras moterims - padės pagerinti  bendrą būklę ir sugrąžins jus į gyvenimą

€11.09

Aktyvina kraujo cirkuliaciją odoje, maitina ir stiprina ląstelių membraną, tonizuoja, gaivina ir minkština odą.

€6.31

Produktas veikia “sausos lašinės” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, turintys teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei.

€4.40

Produktas veikia “sausojo lašintuvo” principu: augaliniai ekstraktai per odą sąveikauja su žmogaus kūnu, daro teigiamą poveikį jo fiziologinei ir energetinei būklei

€6.70

Padeda sumažinti įtampą kaklo stuburo ir srityje.Tai palengvina nuovargį, pagreitina prisitaikymą, dažnai keliaujantiems. 

€25.40

Produktas bus naudingas beveik visiems, kurie patiria įtampą stuburo, juosmens ir dubens  srityje ilgai sėdėdami ar stovėdami

€76.60

Sumažina niežėjimą nuo vabzdžių įkandimo! Ramina sudirgusią odą! 

€1.90

TianDe  Fitos purškiklis su propoliu. Tai gerina dantenų ir burnos gleivinės būklę.

€11.70

Natūralių ekstraktų kompleksas, esantis šiame kosmetiniame fitogelyje grąžina kojoms lengvumo pojūtį, maitina ir atgaivina odą.

€12.00

„TianDe “ su malonumu pristato jums „Altajaus“ seriją, kurios efektyvūs ingridientai auga vienoje ekologiškiausių vietų pasaulyje.

€12.00

Tai yra 100% natūralus produktas, kurį sudaro tik natūralios kilmės komponentai.  Emulsija kojoms „Pasivaikščiojimas mišku“, 100 ml.

€12.80

TianDe "Skystasis pleistras“ kremas tinka tiems, kurie mėgsta aktyvias treniruotes ir tiems, kurie renkasi sofą (arba dėl vienos ar kitos priežasties yra priversti gyventi sėslų gyvenimo būdą). 

€13.10
Rašyk
Skambink